Вікна С-Стиль запорука тепла і затишку

Протимоскітні сітки

Протимоскітні сітки

Сьогодні протимоскітні сітки – дуже надійний захист від всіх видів комах. В основі популярності цього рішення лежить вкрай низька ціна при високому рівні захисту від комах.Москітна сітка не дасть Вашій кішці або пташці втекти через вікно, отже, Ви можете насолоджуватися свіжим повітрям і не хвилюватися.

Ролетні протимоскітні сітки

Ролетними протимоскітними сітками зручно користуватись, наприклад, в випадку якщо у вас влітку стоять квіти зовні від вікна і вам потрібно мати легкий та зручний доступ щоб підливати воду і в той самий час ви хочете захистити себе від комах, мух та мошок.

Правильний замір москітної сітки

  • Перед тим, як заміряти москітну сітку, потрібно обов’язково відкрити вікно.
  • Важлива точність заміру світлового прорізу, тут роль може грати кожен міліметр. Вимірювати треба висоту і ширину проєму. Щоб не помилитися з розміром, результати вимірів треба відразу ж записувати.
  • Після отримання точних розмірів, досить телефоном зв’язатися з менеджером компанії, яка виготовляє москітні сітки, і повідомити йому точні розміри. По ним фахівці виготовлять і доставлять додому потрібну конструкцію. Доставка буде платна. Але можна безкоштовно самостійно забрати готову сітку в найближчій точці продажу, адресу якої можна уточнити у менеджера при замовленні. Після цього можна буде встановити москітну сітку. Таким чином, витративши мінімум часу на замір параметрів майбутньої сітки перед замовленням, можна заощадити кілька годин, які могли бути витрачені на очікування фахівця по замірах.

Дякуємо!
Ми зв'яжемося з вами протягом години!